پردیس بین المللی کیش- پیام رئیس
پیام رئیس پردیس پیام رئیس پردیس بین المللی کیش

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/2/25 | 
بسم الله الرحمن الرحیم
تربیت نیروی متخصص، کارآمد، خلاق و دارای مهارت و توانمندی به همراه اخلاق و تعهد حرفه­‌ای در رشته‌ها و عرصه‌های مختلف همواره از اهداف اصلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان مادر دانشگاه‌های صنعتی کشور بوده و می‌باشد.
از این رو نه‌تنها همه‌ساله دانشگاه صنعتی امیرکبیر پذیرای نخبگان و نوجوانانی  هست که پس از پایان دوره تحصیلی متوسطه به دنبال کسب تحصیلات عالی دانشگاهی برای تحقق موفقیت آینده خود می‌باشند، بلکه در پردیس بین‌المللی کیش مفتخر هستیم که میزبان متخصصین، صاحبنظران و مدیران فعال در صنایع، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی باشیم که در تلاش برای بهبود و اعتلای سازمان خود می­‌باشند.
در پردیس بین‌المللی کیش ما به دنبال مهارت‌افزایی و به‌روز کردن دانش فنی عزیزان شاغل در صنایع گوناگون هستیم تا با ارتقای توانمندی‌های افراد و نیروی انسانی، در پیشرفت و افزایش بهره‌­وری سازمان‌ها  و شرکت‌ها وظیفه ذاتی خود به عنوان دانشگاه را ایفا نماییم.

آرزو داریم که با استفاده از دانش و تخصص اساتید دانشگاه به همراه امکانات و تسهیلات موجود در پردیس کیش در کنار انگیزه، تلاش و پشتکار دانشجویان عزیز، نظاره‌­گر رشد و پیشرفت و اعتلای کشور عزیز خود ایران باشیم.
نشانی مطلب در وبگاه پردیس بین المللی کیش:
http://aut.ac.ir/find.php?item=37.4567.11597.fa
برگشت به اصل مطلب